Türkçe | English | Spanish | Russian|Facebook link

YILDIZLAR RESTAURANT

( Galata Köprüsü'nün ilk kurulan işletmesi )

YILDIZLAR Restaurant Cafe Bar - Galata Köprüsü Altı No: 10 Eminönü - İstanbul

 

Rezervasyonlarınız için:

 

Gsm : 0 530 624 48 75

 

Tel : 0 212 528 92 48

 

Faks : 0 212 528 92 49

 

E-Mail : info@yildizlarrestaurant.com

 

 

Otopark Krokisi >>>

 


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: YILDIZLAR Restaurant - Galata 

 

Star CafeBar

STAR Cafe Bar , YILDIZLAR Restaurant'ın hemen yanında yer alan günün her saati hoş müziğin eşliğine boğazın keyfini çıkarabileceğiniz ve haftanın belli günleri eşsiz canlı müziği ile eğlenip dinlenebileceğiniz Galata Köprüsü'ndeki 2. adresiniz. Hafta içi veya hafta sonu kendinize bir mola verin ve STAR'a gelin...

STAR Cafe Bar >>>
Canlı Müzik

İstanbul'un en büyük tarihi yapısı Topkapı Sarayı'nın enfes manzarası ve İstanbul Boğazı'nın dillere destan görüntüsüyle fasılın Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz eserleriyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz...( Özel rezervasyonlarda konuk sanatçı programı için arayınız.)

Rezervasyon >>>
Organizasyon

Her tür organizasyon taleplerinde bizi aramanız yeterli.Yemek menüsüne ek olarak,müzik,özel dekor,ulaşım ve konaklama konularında da hizmet vermekteyiz.Grup rezervasyonlarınızı ve organizasyon taleplerinizi lütfen en geç 1 hafta önceden restaurant yetkililerimize iletiniz.

Özel Menülerimiz >>>
Galata

Tarih boyunca Haliç'in iki yakasını Galata köprüleri birleştirmiştir. Bizans tarihçileri, Haliç üzerindeki ilk köprünün I. Justinianus(6. yüz yıl ) devrinde yapıldığını, adının 'Aghios Khalinikos Köprüsü' olduğunu yazar,köprünün Eyüp-Sütlüce arasında olduğu tahmin edilmektedir.

Tarihçe >>>